Hakkımızda

  • Biz Lazer Markalama Hakkında
  • Biz Lazer Baskı Hakkında
  • Biz Lazer Kazıma Hakkında

‏     ‘Biz’ kelimesi İngilizcede ‘business’ yani Türkçe anlamı olarak ‘iş’ kelimesinin kısaltılmış halidir. Dilimizde de ‘Biz’ kelimesi birinci çoğul zamiri olarak kendi topluluğumuzu, ekibimizi, kendimizden olanları anlatmak için kullanır.‏Bu yüzden hem işimize odaklanışımızı anlatan hem de kendimize ve ekibimize olan inancımızı ve çalıştığımız firmalara karşı da içtenliğimizi gösteren ‘biz’ kelimesini kullanarak markamızı oluşturmuş olup Biz Lazer Baskı Merkezi olarak yıllardır lazer markalama hizmetimizi karşılıklı güven ve samimiyetle sürdürmekteyiz.
‏     Biz Lazer Baskı Merkezi bünyesindeki lazer markalama makinelerimizle, firmaların promosyon ürünlerine (kalem, anahtarlık, ajanda, çakmak, masa üstü ürünleri vb.) markalarının, logolarının ve sloganlarının lazerle kazıma işlemini yapmaktayız. Mücevherat, bijuteri ve hediyelik eşya ürünlerine isim, tarih, fotoğraf vb yazı ve şekillerin lazer baskı uygulamalarını yapmaktayız.
Masaüstü cam, ahşap, deri ürünlerine isim ve kişiye özel yazı ve şekillerin lazer baskı uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.
‏     Restorant ve kafelerin sofra ve mutfak ekipmanlarını, çatal, bıçak, kaşık, bardak ve bardak altlığı, peçetelik, masa numarası vb. markalama hizmetini vermekteyiz.Medikal cihazlara, tıbbi alet ve hijyenik araç gereçlerin metal, plastik ve cam lazer baskı uygulamalarını yapmaktayız. Daha bir çok alanda (teknoloji, medikal, tekstil, makine, reklam, etiketleme, mutfak ekipmanları …) kalıcı ve ekonomik uygulama tercih eden sektörler için uygun yüzeylere lazer markalama yapmaktayız.

Biz Naparız ?

Çalıştığımız firmalarla devamlılık ve sadakati sağlamak amacıyla her sorunda çözüm odaklı olmayı ilke edindiğimiz için onlarca firmanın daimi çözüm ortaklığını üstlenmiş bulunmaktayız.
Biz Lazer Baskı Merkezi olarak bünyemizde bulunan fiber lazer markalama makinelerimizle ağırlıklı olarak promosyon, medikal, hediyelik eşya ve mücevherat, bijuteri sektörü ile çalışıyor olup markalama hizmeti sunduğumuz alan olarak herhangi bir sınırlamamız bulunmamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti
90%
Hızlı Üretim
85%
Tecrübe
95%
Ulaşılabilirlik
90%

0
+
Lazer Baskı
0
Yıllık Tecrübe
0
Müşteri
0
Farklı Ürün Markalama